Aktualności

Lut 19, 2020

Bilety na mecz towarzyski Polska-Ukraina już w sprzedaży!

Reprezentacja Ukrainy w piłce nożnej rozpoczyna przygotowania do finałów Euro 2020. 27 marca w Paryżu ukraińska drużyna narodowa zagra z reprezentacją Francji, a 31 marca w Chorzowie z reprezentacją Polski.

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz towarzyski reprezentacji Polski i Ukrainy. Mecz zostanie rozegrany na Stadionie Śląskim w Chorzowie 31. marca o godzinie  20:45 czasu lokalnego.

Fani, którzy chcą wesprzeć reprezentację Ukrainy  w meczu z Polską, mogą kupić bilety online na stronie www.tiсketsbox.com  od 30 stycznia do 3 marca 2020 roku.


Warunki sprzedaży biletów:
 • na jedno konto można zamówić do 4 biletów;
 • Przy zamawianiu pamiętaj o podaniu danych osobowych i danych osób, dla których rezerwujesz bilety (numer paszportu, imię i nazwisko - zgodnie z paszportem, data urodzenia);
 • bilety nie są osobiste, jednak ze względów bezpieczeństwa gromadzone są dane paszportowe;
 • informacja o otrzymaniu biletów na mecz Polska - Ukraina, zakupionych  za pośrednictwem strony internetowej www.tiсketsbox.com,  zostanie dodatkowo przekazana na adres e-mail klienta;
 • Aby uzyskać bilety, musisz mieć przy sobie wydrukowane zaświadczenie i paszporty.  Taki certyfikat zostanie wysłany na Twój adres e-mail po zakończeniu procedury płatności;
 • Bilety nie podlegają wymianie i  zwrotowi;
 • Bilety są sprzedawane do sektora dla ukraińskich fanów. Rząd i miejsce nie są określone.

Koszt jednego biletu do sektora ukraińskich fanów wynosi 70 PLN.  Cena biletu wynosi 485 UAH.  Kwota w walucie krajowej jest podawana z uwzględnieniem kosztów administracyjnych, zakupu waluty i opłaty za przelew bankowy.  Dodatkowa opłata za obsługę w wysokości 8% jest płacona za usługi ticketsbox.com.

OSTRZEŻENIE!  SPRZEDAŻ BILETÓW NA TEN MECZ JEST WYŁĄCZNIE ONLINE.  BILETÓW  NIE MOŻNA ZAKUPIĆ W KASACH STADIONU ŚLĄSKIEGO W CHORZOWIE.

Wesprzyj drużynę narodową w Polsce!